CYNK-ALU-MIX WS 81-400

WS 81-400

Nr art.
WS-81-400 ml
Opakowanie zbiorcze 12 szt.

Karta charakterystyk:
pdf_smallWS-81-400

WS-81 służy do naprawy uszkodzonych warstw cynkowych jak również do pokrywania miejsc po wierceniu i spawaniu. Środek trwale chroni wszelkie powierzchnie metalowe przed korozją (utlenianiem).

Więcej szczegółów

20,99 zł netto

25,82 zł brutto

25,82 zł za 1

Więcej informacji

Zastosowanie:
Optycznie nie do rozróżnienia ze świeżą warstwą ocynku ogniowego. Szybkoschnący, długotrwała ochrona. Odporny na działanie wody i soli. Nadaje się do stosowania punktowego. Chroni przed powstawaniem korozji, jest odporny na działanie wody i soli. Spray koloryzujący do dowolnych powierzchni ocynkowanych, dobrze łączy się z innymi metalami, może być stosowany jako podkład i jako powłoka ostateczna.

Sposób użycia :
Podłoże oczyścić i odtłuścić. Puszkę dobrze wstrząsnąć, aż do momentu gdy kulka mieszająca wewnątrz opakowania może się swobodnie poruszać. Natryskiwać równomiernie na powierzchnie z odległości około 30 cm. Czas schnięcia: około 5 minut, półsuchy, po około 20 minutach – możliwość dotykania.

Zobacz również:Kompleksowe zaopatrzenie zakładów przemysłowych i warsztatów

Jesteśmy firmą handlową zajmującą się kompleksowym zaopatrzeniem zakładów przemysłowych i warsztatów.
Gwarantujemy wysoką jakość narzędzi, chemii technicznej, materiałów ściernych, narzędzi skrawających oraz elementów złącznych a także innych artykułów które prezentujemy w dziale OFERTA.
Firma Bausmet jest wyłącznym dystrybutorem na terenie województwa śląskiego chemii technicznej Wekem.


Czytaj więcej
Copyright © 2018 P.H.U. Bausmet
Realizacja: PROPERART