ALUMINIUM SPRAY 400ml WS 82 WEKEM

WS 82-400

logo wekem
WS-82-400
Opakowanie zbiorcze: 12 szt.

Karta charakterystyk:
pdf_smallWS-82-400

Więcej szczegółów

20,99 zł netto

25,82 zł brutto

25,82 zł za 1

Więcej informacji

WS 82 to środek do naprawy i ochrony antykorozyjnej metalowych części w przemyśle motoryzacyjnym (układy wydechowe), konstrukcjach stalowych oraz aluminiowych, instalacjach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, rurociągach.

Sposób użycia:
Podłoże musi być czyste, suche i odtłuszczone. Usunąć luźne cząstki skorodowanego materiału. Przed użyciem wstrząsnąć przez ok 2 min. Najlepiej stosować w temp. pokojowej.  Nałożyć cienką warstwę z odległości około 25-30 cm.

Zastosowanie:
WS 82 stosowany jest jako wzmacniacz optyczny systemów rurowych, części stalowych, części maszyn i urządzeń przemysłowych. Idealny do stosowania w przemyśle instalacyjnym (klimatyzacyjnym) aby poprawić wygląd komponentów. Jedna powłoka tworzy warstwę ochronną od około 20 do 30 μm.
Odporny na temperaturę do +490oC.

Szybko wysycha, dobra przyczepność do podłoża, odporny na warunki atmosferyczne. Tworzy błyszczącą powłokę jak aluminium.

Zobacz również:Kompleksowe zaopatrzenie zakładów przemysłowych i warsztatów

Jesteśmy firmą handlową zajmującą się kompleksowym zaopatrzeniem zakładów przemysłowych i warsztatów.
Gwarantujemy wysoką jakość narzędzi, chemii technicznej, materiałów ściernych, narzędzi skrawających oraz elementów złącznych a także innych artykułów które prezentujemy w dziale OFERTA.
Firma Bausmet jest wyłącznym dystrybutorem na terenie województwa śląskiego chemii technicznej Wekem.


Czytaj więcej
Copyright © 2018 P.H.U. Bausmet
Realizacja: PROPERART