Obniżka! Cynk jasny ogniowy WS 80-400

CYNK JASNY OGNIOWY 400ml WS 80 WEKEM

WS 80-400

logo wekem

Nr art.
WS-80-400 ml
Opakowanie zbiorcze 12 szt.

Karta charakterystyk:
pdf_smallWS-80-400

Więcej szczegółów

18,89 zł netto

23,24 zł brutto

-10%

25,82 zł brutto

23,24 zł za 1

Więcej informacji

WS 80 to mieszanina cynku i aluminium przeznaczona do ochrony i naprawy uszkodzonych ocynkowanych metalowych części, spawów, zgrzewów i miejsc cięcia, wiercenia w konstrukcjach stalowych, instalacjach klimatyzacyjnych itp. Stosowany do konserwacji powierzchni płaskich, wnęk, krawędzi i profili.

Zastosowanie:
Do konserwacji i renowacji ubytków na ocynkowanych konstrukcjach na skutek prac spawalniczych, cięcia, wiercenia itp. Do ochrony przed korozją części metalowych, do konserwacji i malowania elementów układów wydechowych, obudów itp. Do prac blacharskich w mechanice pojazdowej; jako środek ochronny przed działaniem czynników agresywnych (kwasów, zasad, soli

WŁAŚCIWOŚCI:
Położona warstwa po wyschnięciu zawiera 98% czystego cynku, powłoka cynkowa optycznie przypomina ocynkowanie metodą ogniową, odporność na działanie wysokich temp. do 490 st.C.

Sposób użycia :
Intensywnie wstrząsnąć puszką z aerozolem aż do uderzania kulką mieszającą (przez ok. 3 minuty).Nanieść poprzez natryskiwanie na fachowo przygotowane podłoże z odległości 20 – 30 cm („na krzyż”). Po zakończeniu stosowania zawór puszki należy opróżnić w pozycji odwróconej, aby uniknąć zatkania głowicy natryskowej. Cynk w spray’u jasny jest szybkoschnący, daje się łatwo szlifować i można go lakierować po 24 godzinach.

Zobacz również:Kompleksowe zaopatrzenie zakładów przemysłowych i warsztatów

Jesteśmy firmą handlową zajmującą się kompleksowym zaopatrzeniem zakładów przemysłowych i warsztatów.
Gwarantujemy wysoką jakość narzędzi, chemii technicznej, materiałów ściernych, narzędzi skrawających oraz elementów złącznych a także innych artykułów które prezentujemy w dziale OFERTA.
Firma Bausmet jest wyłącznym dystrybutorem na terenie województwa śląskiego chemii technicznej Wekem.


Czytaj więcej
Copyright © 2018 P.H.U. Bausmet
Realizacja: PROPERART