MIEDŹ W SPRAYU 400ml WS 84 WEKEM

WS 84-400

logo wekem
WS-84-400 ml
Opakowanie zbiorcze 12 szt.

Karta charakterystyk:
pdf_smallWS-84-400

Więcej szczegółów

25,40 zł netto

31,24 zł brutto

31,24 zł za 1

Więcej informacji

WS 84 Doskonale przyczepna i szybkoschnąca powłoka na wszystkich metalach i powierzchniach trwałych. Doskonała ochrona przed warunkami atmosferycznymi. Bardzo dobra przyczepność do metali kolorowych, stali, szkła, kamienia, większości tworzyw sztucznych.

Zastosowanie:
Miedź w aerozolu to szybkoschnący preparat odporny na warunki atmosferyczne, podlegający naturalnej oksydacji i wykonany z surowca o zawartości 99.0% Cu.Miedź w aerozolu stosowana jest przede wszystkim do pokrywania spoin i uszkodzonych miejsc na blachach, rynnach i rurociągach z miedzi. Ponadto przy jej pomocy można uzyskać naturalny efekt oksydacji na powierzchni innych metali i PCV.

Sposób użycia :
Podłoże oczyścić i odtłuścić. Puszkę dobrze wstrząsnąć, aż do momentu gdy kulka mieszająca wewnątrz opakowania może się swobodnie poruszać. Natryskiwać równomiernie na powierzchnie z odległości około 30 cm. Czas schnięcia: około 5 minut, półsuchy, po około 20 minutach – możliwość dotykania.

Zobacz również:Kompleksowe zaopatrzenie zakładów przemysłowych i warsztatów

Jesteśmy firmą handlową zajmującą się kompleksowym zaopatrzeniem zakładów przemysłowych i warsztatów.
Gwarantujemy wysoką jakość narzędzi, chemii technicznej, materiałów ściernych, narzędzi skrawających oraz elementów złącznych a także innych artykułów które prezentujemy w dziale OFERTA.
Firma Bausmet jest wyłącznym dystrybutorem na terenie województwa śląskiego chemii technicznej Wekem.


Czytaj więcej
Copyright © 2018 P.H.U. Bausmet
Realizacja: PROPERART